Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Value
sk: Hodnota

en: Age
sk: Vek

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Height
sk: Výška

en: Full name
sk: Celé meno

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: About
sk: Informácie o

en: Metric
sk: Metrický

en: exposed
sk: odkrytý
