Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Value
vi: Giá trị

en: Age
vi: Tuổi

en: Country
vi: Quốc gia

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Gender
vi: Giới tính

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: About
vi: Giới thiệu

en: exposed
vi: đã trình bày
