Fitbit (8.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Value
af: Waarde

en: Age
af: Ouderdom

en: Date
af: Datum

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: 1 month
af: 1 maand
