Fitbit (8.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Value
hr: Vrijednost

en: Age
hr: Starost

en: Date
hr: Datum

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Height
hr: Visina

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Full name
hr: Puno ime

en: Period
hr: Točka

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: About
hr: Opis

en: Date type
hr: Vrsta datuma
