Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Value
he: ערך

en: Age
he: גיל

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Height
he: גובה

en: Full name
he: שם מלא

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Timezone
he: איזור זמן

en: About
he: אודות

en: Steps
he: צעדים

en: exposed
he: חשוף
