Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Image size
hi: चित्र परिमाण

en: Value
hi: मान

en: Age
hi: उम्र

en: Country
hi: देश

en: Weight
hi: मान

en: Member since
hi: समय से सदस्य

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में
