Fitness (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem
