Fitness (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu
