Fitness (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi
