Fitness (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt
