Fitness (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
