Fitness (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ
