Fitness (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
