Fitness (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre
