Fitness (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்
