Fitness (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: container
uk: контейнер

en: Save
uk: Зберегти

en: Delete Profile
uk: Видалення профілю
