Fitness (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں
