Fitness (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Delete Profile
vi: Xoá hồ sơ
