Fitness (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor
