Fitness (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar
