Fitness (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla
