Fitness (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ
