Fitness (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit
