Fitness (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw
