Fitness (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Username
de: Benutzername

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Password
de: Passwort

en: container
de: Container

en: Save
de: Speichern

en: Delete Profile
de: Profil löschen
