Fitness (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde
