Fitness (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna
