Fitness (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: container
gl: contedor

en: Save
gl: Gardar
