Fitness (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें
