Fitness (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre
