Fitness (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: container
hu: tároló

en: Save
hu: Mentés

en: Create Account
hu: Fiók létrehozása
