Fitness (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista
