Fitness (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存
