Fitness (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау
