Fitness (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
