Fitness (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
