Fitness (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti
