Fitness (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत
