Fitness (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Delete Profile
nl: Profiel verwijderen
