Fitness (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: container
pl: kontener

en: Save
pl: Zapisz

en: Create Account
pl: Utwórz konto
