Fitness (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم
