Fitness (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: container
pt: contêiner

en: Save
pt: Salvar

en: Create Account
pt: Criar Conta
