Fitness (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: container
ru: контейнер

en: Save
ru: Сохранить

en: Delete Profile
ru: Удение профиля
