Fitness (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
