Fitness (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
