Fitness (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก
