Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Caption
cs: Popisek

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: About
cs: Popis

en: Video file
cs: Video soubor

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
