Fits for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Caption
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
