Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: About
kn: ಕುರಿತು
