Fits for Drupal (8.x-1.1-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Image
te: బొమ్మ

en: About
te: గురించి

en: Large (480×480)
te: పెద్దది (480×480)

en: Medium (220×220)
te: మధ్యస్థం (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
te: నఖచిత్రం (100×100)
